Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Image
 
PortalHomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Kako je klan nastao ...

Go down 
AuthorMessage
oWoD^Davor
"Gazda klana"
Kako je klan nastao ... K33a5j
oWoD^Davor



Kako je klan nastao ... Empty
PostSubject: Kako je klan nastao ...   Kako je klan nastao ... Empty11/9/2010, 22:06

Evo oWoD^ je opet ustao iz pepela i kad neki budu mislili da je oWoD^ mrtav mi cemo opet ustati kap ptica Fenix Kako je klan nastao ... 106688 .

Nova ekipa novi tim , sa istom politikom klana druzenja pa onda CW-a , no puno vise aktivniji po pitanju ovoga drugog nego ikad prije .
Kako je klan nastao ... 106688 .



Kao prije 2 godine tako i sada oWoD^ je nastao opet na svoj rodjendan 9.09.2008 - 9.09.2010 . Ovaj se rodjendan nije slavio jer su momci bili zauzeti rekonstrukcijom klana u buducnosti ce to biti drugacije nadamo se , kao sto se ja kao i lider nadam da ce i ovi momci koji su sada u klanu ostati i da nece biti promjena te da ce mo taj treci rodjendan slaviti sa ovom postavom !

Mnogi ovaj klan podcjenjuju i ismijavaju no kad se klan probudio oWoD^ je mogao da napravi 3-tima od 5 igraca za sto sam ja bio , ali sam vremenom vidio da to nije to i da neki nebi trebali biti u oWoD^ klanu jer su dvolicni .

oWoD^ Klan nema clanova citera one koje je imao odma je sankcionisao - IZBACIVANJEM IZ KLANA ! Sto mogu posvjedociti svi igraci i admini sa PUB 2 u slucaju da tako bude i u buducnosti a ja se nadam da nece , sankcije ce biti iste ( mora se napomenuti da su mnogi htjeli da udju u I-Tim line up pa su zbog toga koristili citove no to mi ne tolerisemo )



Takodje kroz klan oWoD^ proslo je preko 30 igraca i jedna igracica Vila .

oWoD^ S ponosom moze reci da ima jako puno admina u svom sastavu kao i da su mnogi bivsi clanovi admini ili help admini na BE PUB 2 .


Kad smo kod PUB2 i Be Community-a oWoD^-vi clanovi su svi igraci sa BE PUB 2 i tako ce ostati .

Sastav klana od 31.1.2011 :


oWoD^Davor - Problemi sa netom .

oWoD^drakeNNN
oWoD^Black Angel
oWoD^Dreamhack
oWoD^SuP3r
oWoD^Red or Dead
oWoD^CaMPeR
oWoD^Doggistyle
oWoD^PEA VAN DAM
Back to top Go down
 
Kako je klan nastao ...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: oWoD info :: One World One Dream-
Jump to: