Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Image
 
PortalHomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Nastavi rečenicu!xD

Go down 
+2
V[3]xXx
oWoD^tEaM
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
V[3]xXx
Skupnik
Skupnik
avatar



Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nastavi rečenicu!xD   Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty20/7/2009, 01:50

klan je otupio zbog Sandra Vila Marn'a ne Sandra DA ali najveci je BOT VEXXX smarač i noob iako znamo da je shohinjo pr0 nikad vodio botove kao mi jer smo najbolji u zajebanciji te mast nikad nije ovdje normalan radi gensa ali Diana je moja cura koja mozda nije toliko pametna ali je sexi i


brijem seljak da moras samo jednu rijec hahahahahahhahahahahaha :D
Back to top Go down
way2evil
Pozornik
Pozornik
avatar



Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nastavi rečenicu!xD   Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty20/7/2009, 02:03

klan je otupio zbog Sandra Vila Marn'a ne Sandra DA ali najveci je BOT VEXXX smarač i noob iako znamo da je shohinjo pr0 nikad vodio botove kao mi jer smo najbolji u zajebanciji te mast nikad nije ovdje normalan radi gensa ali Diana je moja cura koja mozda nije toliko pametna ali je sexi i


brijem seljak da moras samo jednu rijec hahahahahahhahahahahaha ali
Back to top Go down
V[3]xXx
Skupnik
Skupnik
avatar



Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nastavi rečenicu!xD   Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty20/7/2009, 03:01

sjebo si igru frajeru :D


klan je otupio zbog Sandra Vila Marn'a ne Sandra DA ali najveci je BOT VEXXX smarač i noob iako znamo da je shohinjo pr0 nikad vodio botove kao mi jer smo najbolji u zajebanciji te mast nikad nije ovdje normalan radi gensa ali Diana je moja cura koja mozda nije toliko pametna ali je sexi i jako
Back to top Go down
way2evil
Pozornik
Pozornik
avatar



Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nastavi rečenicu!xD   Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty20/7/2009, 03:13

nismo tu nastavuili!!!!!!!! VARAS!
Back to top Go down
oWoD^tEaM
"Retired"
oWoD^tEaM



Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nastavi rečenicu!xD   Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty20/7/2009, 13:30

ahahahahaha dino botek smiri hormone vezane uz dianu, i pravila igre su da jednu riječ samo dodaješ... :D

klan je otupio zbog Sandra Vila Marn'a ne Sandra DA ali najveci je BOT VEXXX smarač i noob iako znamo da je shohinjo pr0 nikad vodio botove kao mi jer smo najbolji u zajebanciji te mast nikad nije ovdje normalan radi gensa ali Diana je moja cura koja mozda nije toliko pametna ali je sexi i jako PRO
Back to top Go down
V[3]xXx
Skupnik
Skupnik
avatar



Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nastavi rečenicu!xD   Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty20/7/2009, 15:33

klan je otupio zbog Sandra Vila Marn'a ne Sandra DA ali najveci je BOT VEXXX smarač i noob iako znamo da je shohinjo pr0 nikad vodio botove kao mi jer smo najbolji u zajebanciji te mast nikad nije ovdje normalan radi gensa ali Diana je moja cura koja mozda nije toliko pametna ali je sexi i jako PRO radi
Back to top Go down
way2evil
Pozornik
Pozornik
avatar



Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nastavi rečenicu!xD   Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty20/7/2009, 16:05

klan je otupio zbog Sandra Vila Marn'a ne Sandra DA ali najveci je BOT VEXXX smarač i noob iako znamo da je shohinjo pr0 nikad vodio botove kao mi jer smo najbolji u zajebanciji te mast nikad nije ovdje normalan radi gensa ali Diana je moja cura koja mozda nije toliko pametna ali je sexi i jako PRO radi nje
Back to top Go down
oWoD^tEaM
"Retired"
oWoD^tEaM



Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nastavi rečenicu!xD   Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty20/7/2009, 16:44

klan je otupio zbog Sandra Vila Marn'a ne Sandra DA ali najveci je BOT VEXXX smarač i noob iako znamo da je shohinjo pr0 nikad vodio botove kao mi jer smo najbolji u zajebanciji te mast nikad nije ovdje normalan radi gensa ali Diana je moja cura koja mozda nije toliko pametna ali je sexi i jako PRO radi nje svi
Back to top Go down
V[3]xXx
Skupnik
Skupnik
avatar



Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nastavi rečenicu!xD   Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty20/7/2009, 17:15

klan je otupio zbog Sandra Vila Marn'a ne Sandra DA ali najveci je BOT VEXXX smarač i noob iako znamo da je shohinjo pr0 nikad vodio botove kao mi jer smo najbolji u zajebanciji te mast nikad nije ovdje normalan radi gensa ali Diana je moja cura koja mozda nije toliko pametna ali je sexi i jako PRO radi nje svi skidamo
Back to top Go down
oWoD^tEaM
"Retired"
oWoD^tEaM



Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nastavi rečenicu!xD   Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty20/7/2009, 17:20

klan je otupio zbog Sandra Vila Marn'a ne Sandra DA ali najveci je BOT VEXXX smarač i noob iako znamo da je shohinjo pr0 nikad vodio botove kao mi jer smo najbolji u zajebanciji te mast nikad nije ovdje normalan radi gensa ali Diana je moja cura koja mozda nije toliko pametna ali je sexi i jako PRO radi nje svi skidamo hlače
Back to top Go down
V[3]xXx
Skupnik
Skupnik
avatar



Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nastavi rečenicu!xD   Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty20/7/2009, 17:36

klan je otupio zbog Sandra Vila Marn'a ne Sandra DA ali najveci je BOT VEXXX smarač i noob iako znamo da je shohinjo pr0 nikad vodio botove kao mi jer smo najbolji u zajebanciji te mast nikad nije ovdje normalan radi gensa ali Diana je moja cura koja mozda nije toliko pametna ali je sexi i jako PRO radi nje svi skidamo hlače te
Back to top Go down
oWoD^tEaM
"Retired"
oWoD^tEaM



Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nastavi rečenicu!xD   Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty20/7/2009, 17:45

klan je otupio zbog Sandra Vila Marn'a ne Sandra DA ali najveci je BOT VEXXX smarač i noob iako znamo da je shohinjo pr0 nikad vodio botove kao mi jer smo najbolji u zajebanciji te mast nikad nije ovdje normalan radi gensa ali Diana je moja cura koja mozda nije toliko pametna ali je sexi i jako PRO radi nje svi skidamo hlače te gaće
Back to top Go down
V[3]xXx
Skupnik
Skupnik
avatar



Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nastavi rečenicu!xD   Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty20/7/2009, 17:52

klan je otupio zbog Sandra Vila Marn'a ne Sandra DA ali najveci je BOT VEXXX smarač i noob iako znamo da je shohinjo pr0 nikad vodio botove kao mi jer smo najbolji u zajebanciji te mast nikad nije ovdje normalan radi gensa ali Diana je moja cura koja mozda nije toliko pametna ali je sexi i jako PRO radi nje svi skidamo hlače te gaće pa
Back to top Go down
oWoD^tEaM
"Retired"
oWoD^tEaM



Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nastavi rečenicu!xD   Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty20/7/2009, 17:55

klan je otupio zbog Sandra Vila Marn'a ne Sandra DA ali najveci je BOT VEXXX smarač i noob iako znamo da je shohinjo pr0 nikad vodio botove kao mi jer smo najbolji u zajebanciji te mast nikad nije ovdje normalan radi gensa ali Diana je moja cura koja mozda nije toliko pametna ali je sexi i jako PRO radi nje svi skidamo hlače te gaće pa ona
Back to top Go down
vila
Skupnik
Skupnik
vila



Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nastavi rečenicu!xD   Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty25/7/2009, 11:18

klan je otupio zbog Sandra Vila Marn'a ne Sandra DA ali najveci je BOT VEXXX smarač i noob iako znamo da je shohinjo pr0 nikad vodio botove kao mi jer smo najbolji u zajebanciji te mast nikad nije ovdje normalan radi gensa ali Diana je moja cura koja mozda nije toliko pametna ali je sexi i jako PRO radi nje svi skidamo hlače te gaće pa ona nece
Back to top Go down
cokolada
Pozornik
Pozornik
cokolada



Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nastavi rečenicu!xD   Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty25/7/2009, 11:19

klan je otupio zbog Sandra Vila Marn'a ne Sandra DA ali najveci je BOT VEXXX smarač i noob iako znamo da je shohinjo pr0 nikad vodio botove kao mi jer smo najbolji u zajebanciji te mast nikad nije ovdje normalan radi gensa ali Diana je moja cura koja mozda nije toliko pametna ali je sexi i jako PRO radi nje svi skidamo hlače te gaće pa ona nece vas
Back to top Go down
vila
Skupnik
Skupnik
vila



Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nastavi rečenicu!xD   Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty25/7/2009, 11:19

klan je otupio zbog Sandra Vila Marn'a ne Sandra DA ali najveci je BOT VEXXX smarač i noob iako znamo da je shohinjo pr0 nikad vodio botove kao mi jer smo najbolji u zajebanciji te mast nikad nije ovdje normalan radi gensa ali Diana je moja cura koja mozda nije toliko pametna ali je sexi i jako PRO radi nje svi skidamo hlače te gaće pa ona nece vas nego
Back to top Go down
cokolada
Pozornik
Pozornik
cokolada



Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nastavi rečenicu!xD   Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty25/7/2009, 11:20

klan je otupio zbog Sandra Vila Marn'a ne Sandra DA ali najveci je BOT VEXXX smarač i noob iako znamo da je shohinjo pr0 nikad vodio botove kao mi jer smo najbolji u zajebanciji te mast nikad nije ovdje normalan radi gensa ali Diana je moja cura koja mozda nije toliko pametna ali je sexi i jako PRO radi nje svi skidamo hlače te gaće pa ona nece vas nego cokoladu
Back to top Go down
vila
Skupnik
Skupnik
vila



Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nastavi rečenicu!xD   Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty25/7/2009, 11:21

klan je otupio zbog Sandra Vila Marn'a ne Sandra DA ali najveci je BOT VEXXX smarač i noob iako znamo da je shohinjo pr0 nikad vodio botove kao mi jer smo najbolji u zajebanciji te mast nikad nije ovdje normalan radi gensa ali Diana je moja cura koja mozda nije toliko pametna ali je sexi i jako PRO radi nje svi skidamo hlače te gaće pa ona nece vas nego cokoladu :$
Back to top Go down
oWoD^tEaM
"Retired"
oWoD^tEaM



Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nastavi rečenicu!xD   Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty3/8/2009, 22:51

klan je otupio zbog Sandra Vila Marn'a ne Sandra DA ali najveci je BOT VEXXX smarač i noob iako znamo da je shohinjo pr0 nikad vodio botove kao mi jer smo najbolji u zajebanciji te mast nikad nije ovdje normalan radi gensa ali Diana je moja cura koja mozda nije toliko pametna ali je sexi i jako PRO radi nje svi skidamo hlače te gaće pa ona nece vas nego cokoladu :$ GAYA
Back to top Go down
way2evil
Pozornik
Pozornik
avatar



Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nastavi rečenicu!xD   Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty6/8/2009, 00:10

klan je otupio zbog Sandra Vila Marn'a ne Sandra DA ali najveci je BOT VEXXX smarač i noob iako znamo da je shohinjo pr0 nikad vodio botove kao mi jer smo najbolji u zajebanciji te mast nikad nije ovdje normalan radi gensa ali Diana je moja cura koja mozda nije toliko pametna ali je sexi i jako PRO radi nje svi skidamo hlače te gaće pa ona nece vas nego cokoladu :$ GAYA smrdu
Back to top Go down
oWoD^tEaM
"Retired"
oWoD^tEaM



Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nastavi rečenicu!xD   Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty6/8/2009, 11:55

klan je otupio zbog Sandra Vila Marn'a ne Sandra DA ali najveci je BOT VEXXX smarač i noob iako znamo da je shohinjo pr0 nikad vodio botove kao mi jer smo najbolji u zajebanciji te mast nikad nije ovdje normalan radi gensa ali Diana je moja cura koja mozda nije toliko pametna ali je sexi i jako PRO radi nje svi skidamo hlače te gaće pa ona nece vas nego cokoladu :$ GAYA smrdu pr0
Back to top Go down
way2evil
Pozornik
Pozornik
avatar



Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nastavi rečenicu!xD   Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty10/8/2009, 02:16

klan je otupio zbog Sandra Vila Marn'a ne Sandra DA ali najveci je BOT VEXXX smarač i noob iako znamo da je shohinjo pr0 nikad vodio botove kao mi jer smo najbolji u zajebanciji te mast nikad nije ovdje normalan radi gensa ali Diana je moja cura koja mozda nije toliko pametna ali je sexi i jako PRO radi nje svi skidamo hlače te gaće pa ona nece vas nego cokoladu :$ GAYA smrdu pr0 spoam
Back to top Go down
Sponsored content





Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Nastavi rečenicu!xD   Nastavi rečenicu!xD - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Nastavi rečenicu!xD
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Zabava :: Offtopic-
Jump to: