Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Image
 
PortalHomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Smak svijeta u 2012?

Go down 
+4
BURUS
oWoD^Davor
V[3]xXx
vila
8 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
oWoD^tEaM
"Retired"
oWoD^tEaM



Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak svijeta u 2012?   Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty1/6/2009, 16:32

ljudi moji, današnja znanost koja je napredna do nezamislivih razmjera nemože i neznaju kako objasniti neke stvari...marine maye su se bavile astronomijom i svi narodi egipćani sumerani pa i maye su se bavile i mjerile po zvijezdama...tebi je to nezamislivo, ali matematika ti uvelike pomaže u izračunu događaja koji bi se mogli dogoditi, budućnost...kalendar je samo datum, taj izračun, koji bi se mogao dogodit, ali opet napominjem da ljudi neke stvari predoslovno shvaćaju...onaj eksperiment je i dalje u funkciji, ali opet za svaku jebenu stvar koji ljudi rade netko će ti reć da je to opasno, i da ćemo sami sebi napravit sranje...i nemožeš mi pričat glupe maye koji su bili umovi nasprem današnjih ljudi...prije bi rekao glupi ljudi koji ne razmišljaju nego su vođeni i kontrolirani drugima i drugim materijalnim stvarima...ja vidim da ti ne razmišljaš malo u drugačijem smislu...nemoj sve predoslovno shvaćat...ćitaj između redaka..:D
Back to top Go down
mar'n
Pozornik
Pozornik
mar'n



Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak svijeta u 2012?   Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty1/6/2009, 16:36

nemam baš volje za raspravljat o likovima od prije par tisuća godina o kojima su jedini dokazi nekakve ruševine, a kamoli o njihovoj inteligenciji... sad čekam 2012. pa ćeš i ti moć reć da su maye bile glupe :cheers:
Back to top Go down
oWoD^tEaM
"Retired"
oWoD^tEaM



Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak svijeta u 2012?   Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty1/6/2009, 16:38

marine ajde odi malo u rikverc i pročitaj malo moje postove...a maye imamo itekako dokaza kolko su bile inteligentne....
Back to top Go down
mar'n
Pozornik
Pozornik
mar'n



Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak svijeta u 2012?   Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty1/6/2009, 16:38

najbolje će nam 2012. godina pokazat koji su to umovi bili
Back to top Go down
oWoD^tEaM
"Retired"
oWoD^tEaM



Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak svijeta u 2012?   Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty1/6/2009, 16:43

mar'n wrote:
najbolje će nam 2012. godina pokazat koji su to umovi bili
jel ti razumiješ kad ja tebi kažem da ne shvaćaš sve predoslovno? jel ti shvaćaš da, šta sam i napisao da si čitao vidio bi, su se sranja poćela već dešavat...daj malo uključi mozak, a ne svaku činjenicu doslovno shvaćat
Back to top Go down
mar'n
Pozornik
Pozornik
mar'n



Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak svijeta u 2012?   Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty1/6/2009, 16:54

Oni su prorekli da će 20.12.2012. početi nekakav period preokreta u razdoblju od 5 200 godina. Nit će iko od nas doživit to, nit ćeš ti ikakvim zaključcima rješit misterij. Čemu onda mozganje?

To što sam prizemljen i ne razmišljam o pizdarijama koje će se dogodit za 10 tisuća godina, što više razmišljam o trenutnim krizama, a ne o nekakvim nibiru planetima, petom suncu, zamjeni polova il denzitetima znači da ne koristim mozak... odlično
Back to top Go down
oWoD^tEaM
"Retired"
oWoD^tEaM



Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak svijeta u 2012?   Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty1/6/2009, 17:05

a nisi možda skužio da se o tome i radi o sadašnjim krizama, o tim krizama koje će nas dovest do propasti...o tome ja i govorim cijelo vrijeme..napisao sam za taj planet jer neki u to vjeruju, jer sam načuo o tome...pa jbt ćemu mozganje...pa naravno da me zanima ako će se taj vrhunac toga svega, tih kriza itd, (ako se radi o tome) dogoditi za par godina, kad mi zapravo počinje život, neće se to dogoditi za par tisuća godina...možeš samo nagađat kakva sve sranja te očekuju za par godina ako nam je sad jako loše...METAFORA PO 100 put...svijet se mjenja, dolaze drastične promjene u društvu tako i u prirodi, to sam isto napisao već...NE SHVAĆAJ SVE DOSLOVNO!i ne ulazi u prepirke ako nisi ni pročitao šta smo pisali...
Back to top Go down
mar'n
Pozornik
Pozornik
mar'n



Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak svijeta u 2012?   Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty1/6/2009, 17:12

zaključak: nikad nećemo saznat na šta su maye mislile... case closed
Back to top Go down
BURUS
Skupnik
Skupnik
BURUS



Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak svijeta u 2012?   Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty1/6/2009, 20:27

Sandro wrote:
ma diana pusti ti njih,

daj sandro izvedi dikili na pice a ne tu ovo ono :) hahahaha
Back to top Go down
oWoD^tEaM
"Retired"
oWoD^tEaM



Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak svijeta u 2012?   Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty1/6/2009, 20:47

BURUS wrote:
Sandro wrote:
ma diana pusti ti njih,

daj sandro izvedi dikili na pice a ne tu ovo ono :) hahahaha

ma ja bi ali se ljuti dikili na mene...neznam zašto... :(
Back to top Go down
V[3]xXx
Skupnik
Skupnik
avatar



Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak svijeta u 2012?   Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty1/6/2009, 21:42

slazem se s sandrom i dianom...ne znam kak nekog te stvari ne zanimaju, kad ce se i njih dotaknut za nekoliko godina ak se stanje ne sredi...
Back to top Go down
vila
Skupnik
Skupnik
vila



Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak svijeta u 2012?   Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty2/6/2009, 10:08

ovdje je godina 2012. navedena samo kao tema topicka.nitko nije rekao DA-dogodit ce se.ovaj topick je otvoren kako bih razgovarali o posljedicama i o tome sta tko misli o buducnosti svijeta, a to ujedno i ukljucuje i smak svijeta.Marin je iznjeo svoje misljenje i bas mi je drago :) ako su njemu to gluposti ok, nitko te nece siliti da pocnjes drugacije razmisljati, al bilo bih ti pametno da poslusas tuda misljenja pa taman ona bila kriva i glupa.mozda ces u toj glupoci nesto i pametno zakljuciti,mozda ne sad,mozda kad porastes jos koju godinu ;)
sto se tice maja i ljudi u to doba,cak stovise mislim da su oni bili pametniji nego mi danas sa svom tehnikom,elektronikom..oni nisu imali nista,a daleko su dogurali.
Marin da ti kazem da ovdje nitko ne prorice buducnost.ovo sto mi pisemo nisu nam gatare rekle :) to su znanstvenici :)
napominjem nitko ovdje nije rekao da ce smak svijeta biti 2012. mi ovdje govorimo opcenito o svijetu,zagagenju,znanstvenicima,ljudima koji unistavaju sve itd.. i zakljucak je da ce biti smak svijeta kadtad nastavimo li ovako zivjeti!a mogu ti vjeruj mi puuno primjera dati i pokazati i dokazati da je to tako :)
pusa
MArko ko kaze da nismo bili Sandro i ja na kahve ? ;)
Back to top Go down
oWoD^Davor
"Gazda klana"
Smak svijeta u 2012? - Page 2 K33a5j
oWoD^Davor



Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak svijeta u 2012?   Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty2/6/2009, 12:46

Necu ja da ucestvujem vise u ovim temama hvala :) .
Back to top Go down
mar'n
Pozornik
Pozornik
mar'n



Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak svijeta u 2012?   Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty2/6/2009, 16:20

vila wrote:
Marin je iznjeo svoje misljenje i bas mi je drago :) ako su njemu to gluposti ok, nitko te nece siliti da pocnjes drugacije razmisljati, al bilo bih ti pametno da poslusas tuda misljenja pa taman ona bila kriva i glupa.mozda ces u toj glupoci nesto i pametno zakljuciti,mozda ne sad,mozda kad porastes jos koju godinu ;)
sto se tice maja i ljudi u to doba,cak stovise mislim da su oni bili pametniji nego mi danas sa svom tehnikom,elektronikom..oni nisu imali nista,a daleko su dogurali.
Marin da ti kazem da ovdje nitko ne prorice buducnost.ovo sto mi pisemo nisu nam gatare rekle :) to su znanstvenici :)
napominjem nitko ovdje nije rekao da ce smak svijeta biti 2012. mi ovdje govorimo opcenito o svijetu,zagagenju,znanstvenicima,ljudima koji unistavaju sve itd.. i zakljucak je da ce biti smak svijeta kadtad nastavimo li ovako zivjeti!a mogu ti vjeruj mi puuno primjera dati i pokazati i dokazati da je to tako :)
pusa

vilo moja ja sam još prije par godina zaključio jednu pametnu... vjeruj u ono što vidiš... i tog se držim...

i da znaš koliko stvari znanstvenici izmisle da prodaju naivnim ljudima priču ;)

pusa
Back to top Go down
vila
Skupnik
Skupnik
vila



Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak svijeta u 2012?   Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty3/6/2009, 10:14

ne razumijem o cemu ti, naivnost? wtf?
ja tu pricam o realnim stvarima i ne trebaju mi za to znanstvenici to je vidljivo okom :)
pusa
Back to top Go down
V[3]xXx
Skupnik
Skupnik
avatar



Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak svijeta u 2012?   Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty4/6/2009, 00:07

mir mir mir, nitko nije kriv, ava ava ava ...... (ni)je krava :D
Back to top Go down
way2evil
Pozornik
Pozornik
avatar



Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak svijeta u 2012?   Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty4/6/2009, 15:08

tatatamansjkasaslkasčlasgjsdšćžgsdlđsgdsždčlgksđdgčsmdćxcklxdmcx,.nxckđxcć

spam :)
Back to top Go down
oWoD^tEaM
"Retired"
oWoD^tEaM



Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak svijeta u 2012?   Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty4/6/2009, 20:06

way2evil wrote:
tatatamansjkasaslkasčlasgjsdšćžgsdlđsgdsždčlgksđdgčsmdćxcklxdmcx,.nxckđxcć

spam :)

i onda ja tebi maknem way2spam rank, hhhhh...mislim da ću ga vratit...:D
Back to top Go down
Sponsored content





Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Smak svijeta u 2012?   Smak svijeta u 2012? - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Smak svijeta u 2012?
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Zabava :: Offtopic-
Jump to: